Bride Duble Daiwa Premium 1.9mm/30buc/pl
  • Producător: Daiwa
  • Cod produs: d.15408.302
  • Disponibilitate: Livrare imediată!
18,90Lei
Stoc Magazin fizicStoc Depozit ClaumarStoc Furnizor
Alertă preț!
Cele mai vizualizate produse din categoria "Bride"
BRIDE TRABUCCO SLEEVES TUBES NR 0.50 10BUC/PLIC
Livrare imediată!
5,88Lei
BRIDE TRABUCCO SLEEVES TUBES NR 1.20 10BUC/PLIC
Livrare imediată!
5,98Lei
5,98Lei
5,88Lei
Bride Duble Mikado, 0.6mm, 20buc/plic
amn-003-06
Livrare 7-14 zile
19,90Lei
BRIDE DUBLE PENTRU MONTURI SAVAGE 1.5MM 50BUC
svs54906
Livrare 14-21 zile
Bride Savage Gear 1.2MM 100 buc/plic
svs54901
Livrare 14-21 zile
Bride Duble Mikado, 0.7mm, 20buc/plic
amn-003-07
Bride Duble Mikado, 0.9mm, 20buc/plic
Descriere
Caracteristici:
Tip accesoriu: brida dubla;
Material: alama moale;
Diametre: 1.0mm, 1.3mm si 1.9mm;
Ambalaj: 30buc/plic.
Caracteristici
Tip Produs Bride
Review-uri (1 de review-uri)
5
1 de review-uri
5 stele
1
4 stele
0
3 stele
0
2 stele
1 stea
Achizitie verificata
100%
Reviews pozitive
Detii sau ai utilizat produsul?
Spune-ti parerea acordand o nota produsului
Spune-ţi opinia
Adauga un review
Spune-ţi opinia
Linkuri utile: BRIDE DUBLE DAIWA PREMIUM 1.9MM/30BUC/PL d.15408.302 Bride Bride Daiwa Daiwa
Consimtamant
Detalii
Despre
Acest site utilizeaza cookie-uri
Necesare Activat
Durata: sesiune - 1 an
Furnizor: claumarpescar.ro
Tip: HTTP / Local Storage
Preferinte Nesetat
Memoreaza alegerile utilizatorului (limba, locatie, moneda, filtrare produse, sesiuni preferate).
Durata: 1 an
Furnizor: claumarpescar.ro
Tip: HTTP / Local Storage
Statistici Nesetat
Durata: 1 an
Furnizor: Google Analytics, Google Tag Manager
Tip: HTTP / Pixel
Marketing Nesetat
Utilizeaza cookie-uri pentru publicitate personalizata (remarketing, conversii, masurare campanii).
Furnizor: Google Ads, Meta (Facebook), TikTok Ads
Tip: Pixel / HTTP / Local Storage
💬
WhatsApp Chat
👋 Salut! Cu ce va pot ajuta?
Pot raspunde la intrebari despre:
✅ Comenzi si status livrare
✅ Informatii produse
✅ Recomandari produse(beta)
✅ Compatibilitate intre produse(beta)
Queries: 22, Total time: 2.491 ms [By time] [By id] [By file]
SELECT data
FROM `oc_session`
WHERE session_id = 'a035a77b222531eaaa4a60187c'
/var/www/clients/client1/web1/web/system/library/session/db.php:24
SELECT *
FROM oc_url_alias
WHERE keyword = 'accesorii-monturi-rapitor'
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/controller/common/seo_url.php:48
SELECT *
FROM oc_url_alias
WHERE keyword = 'bride'
WHERE keyword = 'bride-duble-daiwa-premium-1.9mm-30buc-pl.html'
FROM `oc_module`
WHERE `code` = 'similar_products'
ORDER BY `name`
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/extension/module.php:5
FROM `oc_product_locatie`
WHERE product_id = '68044' AND baza_date LIKE 'magazin_ffb'
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/product.php:22
FROM `oc_product_locatie`
WHERE product_id = '68044' AND baza_date LIKE 'magazin_claumar'
SELECT COUNT(1) AS total, rating
FROM `oc_review`
WHERE `product_id` = '68044' AND status=1 GROUP BY rating
ORDER BY rating ASC
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/review.php:125
SELECT COUNT(1) AS total
FROM `oc_review`
WHERE `product_id` = '68044' AND status=1 AND verificat = '1' GROUP BY product_id
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/review.php:134
FROM oc_review r
LEFT JOIN oc_product p ON (r.product_id = p.product_id)
LEFT JOIN oc_product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id)
ORDER BY r.date_added DESC LIMIT 0,100
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/review.php:170
FROM oc_product_related pr
LEFT JOIN oc_product p ON (pr.related_id = p.product_id)
LEFT JOIN oc_product_to_store p2s ON (p.product_id = p2s.product_id)
WHERE pr.product_id = '68044' AND p.status = '1' AND p2s.store_id = '3'
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/product.php:1420
FROM oc_stock_status
WHERE furnizor LIKE '%GIVADI COM SRL%' AND language_id = '2'
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/product.php:132
FROM oc_stock_status
WHERE furnizor LIKE '%FISH PRO SRL%' AND language_id = '2'
WHERE furnizor LIKE '%PURE FISHING EUROPE SAS%' AND language_id = '2'
SELECT `pd`.*
WHERE `product_id` = 68044 AND `status` = 1 AND `customer_group_id` = 1
ORDER BY `sort_order` ASC
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/catalog/product.php:1730
FROM `oc_pb_bundles`
WHERE `products` != '' AND `status`= '1' AND type = '1' AND `date_available` <= NOW() AND `customer_type` = 0 AND `products_show` LIKE '%"68044"%' LIMIT 0, 1000
/var/www/clients/client1/web1/web/catalog/model/module/productbundles.php:106
FROM `oc_pb_bundles`
WHERE `products` != '' AND `status`= '1' AND type = '0' AND `date_available` <= NOW() AND `customer_type` = 0 AND `products_show` LIKE '%"68044"%' LIMIT 0, 1000